Nejnovější recenze ze sekce Rekordéry DVR/NVR

Ověřený zákazník KLelektronik Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2018

Zakoupeno v KLelektronik

• jednoduchost
  • dobrá zkušenost se značkou Hikvision

S produkty Hikvision mám dlouhodobě dobré zkušenosti. Potřeboval jsem náhradu za staré DVR, což toto výborně nahradilo a navíc do budoucna umožňuje vyměnit stávající staré kamery za nové v HD rozlišení.

Hikvision DS-7604NI-E1/4P/A

Hikvision DS-7604NI-E1/4P/A

Ověřený zákazník ABCSTORE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2017

Zakoupeno v ABCSTORE.CZ

• velmi dobře řešen vzdálen přístup

Hikvision DS-7608NI-E2/8P/A

Hikvision DS-7608NI-E2/8P/A

Ověřený zákazník VAKAP Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2016

Zakoupeno v VAKAP

Reakce obchodu VAKAP

Dobrý den. zde máme ke stažení vždy nejnovější firmware pro rekordéry a kamery HIKVISION: https://eshop.vakap.cz...

Ověřený zákazník VAKAP Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2015

Zakoupeno v VAKAP

• Zpracování
  • Balení a příslušenství
  • Nastavování a upravování hračka
  • Poměrně slušný přísvit (na 10m) bez problému a nemám co vytknout
  • Trošku složitější komunikace z oficiální technické podpory Hikvision, nicméně vše se podařilo vykomunikovat.
  • Složitý ceremoniál obnovy hesla
  • Virtuální klávesnice

S produktem jsem naprosto spokojený, po konzultaci s prodejcem jsem nakonec velice rád že jsem zvolil tyto produkty.
Produkt vlastním v kombinaci s kamerami taktéž Hikvision a kompatibilita je bezproblémová. Relativně jednoduché a intuitivní ovládání, jediné co bych opravdu vytknul je zpracování virtuální klávesnice ovládané myší na monitoru. Mohla by být opravdu lepší, špatně se rozeznává zapnutá fce CapsLock. Bohužel částečně z tohoto důvodu se mi zadařilo přijít o heslo k NVR zařízení a jeho obnova je fakt těžká, spočívá v generování souborů, odeslání na technickou podporu a nahrání odemknutého souboru z technické podpory. Doporučuji všem se těchto obstrukcí vyvarovat.
Nicméně jsem nakonec s koupí naprosto spokojen a určitě nelituji a doporučuji všem.

Reakce obchodu VAKAP

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Chápu, že reset hesla k NVR se zdá být složitější. Důvodem je ale požadavek vysokého zabezpečení NVR. Jde o profesionální kamerový systém. Pokud by došlo třeba ke krádeži rekordéru, nemůže být obnova továrního hesla (tím pádem zpřístupnění celého menu, záznamů atd.) triviální, např. jen pomocí resetovacího tlačítka apod. Pro nastavení uživatelských účtů doporučuji využívat spíše webové rozhraní NVR, nebo aplikaci iVMS-4200. Martin Vavruša - VAKAP.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v K24.cz

• Možnost připojení displeje přes HDMI nebo VGA a sledování obrazu bez potřeby dalších zařízení
  • Vestavěný ventilátor je velmi hlučný
  • Český překlad některých pojmů - člověk pomalu nevím, jakou funkci pod tím tlačítkem očekávat
  • Podpora pouze RTSP protokolu - kamery nabízející video jen na HTTP nelze připojit
  • Myš je občas nutno odpojit a připojit aby se chytla

Zařízení mě zklamalo z důvodu nepodporování kamer nabízejících video pouze na HTTP protokolu. Při použití kamer s RTSP protokolem bude zařízení jistě plnit svou funkci.

Stavebniobchod Stavebniobchod

Přidáno: 23. března 2014

• Jednoduchá instalace, české prostředí, vysoká spolehlivost, dobrá cena.

Máme ho na naší provozovně v provozu několik měsíců, běží nonstop. Za celou dobu ani jedno zamrznutí, nebo nějaká chyba. Nahráváme jim 4 kamery Hikvision DS-2CD2012. Obraz sledujeme přímo na LCD monitoru (bez počítače), ovládáme bezdrátovou myší. Je vložen disk WD 1TB. Za ty peníze nemá chybu!!!

Zobrazuji 61 - 66 ze 66 recenzí 1 2 3 [ 4 ]